Filtry

Povolené filtry:
Velikost

Kalhoty, kraťasy, tepláky 

 • Dámské Chino kalhoty
  Chino kalhoty
 • Dámské kalhoty
  Kalhoty

  Pokud zrovna nepatříte mezi velké příznivce riflí a hledáte něco pohodlnějšího a ne tolik upínajícího, ideální volbou by pro vás mohly být kalhoty z naší nabídky. Dámské kalhoty, které nabízíme, vynikají svou vysokou kvalitou – vybíráme jen ověřené kusy od známých a léty osvědčených výrobců. Kalhoty se dnes vyrábí ve velké paletě barev, možnosti jsou tak téměř nekončící.

  Kalhoty vypadají jednoduše a dají možnost vyniknout ostatnímu oblečení. Pokud tedy hledáte pohodlný a skvěle vypadající kus oblečení, kalhoty z naší nabídky jsou dobrou volbou.

 • Legíny
  Legíny
 • Dámské tříčtvrteční kalhoty
  Tříčtvrteční kalhoty

  Dámské tříčtvrteční kalhoty jsou vyhledávaným typem oblečení, jelikož se hodí jak do parných letních dnů, tak do dnů jarních, kdy velká vedra ještě nejsou. Jsou prodyšné a mají dostatečně volné pro průchod vzduchu.

  Napůl klasické kalhoty, napůl kraťasy. Takové jsou dámské tříčtvrteční kalhoty z naší nabídky. Holdujete-li i vy tomuto typu oblečení, jistě si vyberete. Připravili jsme pro vás rozsáhlý sortiment tříčtvrtečních kalhot, je opravdu z čeho vybírat. Různé barvy, střihy a motivy, vše ve vysoké kvalitě od renomovaných firem.

   

 • Dámské jeansy
  Jeansy

  Jistě nám potvrdíte, že jeansy jsou asi nejpoužívanějším typem oblečení pro dolní končetiny. Pokud i vy holdujete tomuto typu oblečení, přinášíme vám opravdu široký sortiment jeansů různých barev a střihů. Dámské jeansy z naší nabídky jsou originální a vynikají na první pohled svou kvalitou.

  Kromě standardních nabízíme i sukně, opět v různých délkách a střizích. Holdujete-li tedy tomuto materiálu, jistě si vyberete takový model, který vám bude skvěle sedět a líbit se vám. Naštěstí se v dnešní době nemusíte omezovat jen na modré jeansy, vybírat můžete z mnoha dalších barev a sladit je tak s celým vaším šatníkem.

 • Dámské sportovní kalhoty
  Sportovní kalhoty

  Pro dámy nabízíme sportovní kalhoty, které jsou přímo určené pro všechny typy sportů. Použitý materiál tak vyniká všemi vlastnostmi, které jsou při sportování tak důležité. Vyznačují se velkou prodyšností, odsáváním potu a lehkostí. Dámské sportovní kalhoty nabízíme v mnoha variacích, ať střihových, tak barevných.

  Pokud to se sportováním myslíte vážně, vybíráte oblečení nejen podle ceny, ale také podle kvality. Pokud se rozhodnete pro námi nabízené oblečení, můžete si být jisti kvalitou a pohodlným nošením – nabízíme jen produkty známých a osvědčených výrobců.

 • Dámské kraťasy
  Kraťasy

  Pokud provozujete sport v hale nebo venku v létě, neobejdete se bez kraťasů. Kraťasy jsou základním oblečením, které zaručí pohodlný a příjemný pohyb. V našem sortimentu můžete narazit na dámské kraťasy různých střihů, délek a barev, vybírat tak můžete podle vlastních preferencí.

  Snažíme se nabídnout všechny typy kraťasů a věříme, že si vyberete. Kvalita produktů, které nabízíme, je opravdu vysoká, jelikož jsou pečlivě vybírány. Volíme jen takové firmy, u kterých je zaručena několikaletá tradice a kvalita výrobků.

 • Dámské tepláky
  Tepláky

  Vybírejte dámské tepláky z velké palety barev od mnoha významných firem, které se výrobou sportovního oblečení zabývají. Nabízíme vám jen produkty vysoké kvality renomovaných a léty ověřených značek.

  Tepláky patří mezi velmi oblíbený typ oblečení pro sportování i domácí nošení. Dámské tepláky z naší nabídky vynikají použitým materiálem, díky kterému je jejich nošení opravdu pohodlné. Tepláky jsou pro sportování oblíbené právě díky své lehkosti a komfortu – žádnou část těla neobepínají, budete se v nich tedy cítit opravdu pohodlně.

   

Recently Viewed

No products

Menu

Top