Filtry

Povolené filtry:

Trička, polokošile 

 • Dámské nátělníky
  Nátělníky

  Nátělníky jsou vyhledávaným typem oblečení pro dámy i pro pány. Dámské nátělníky z našeho sortimentu se mohou pyšnit skvělým vzhledem a pochopitelně příjemným nošením, jelikož jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Nátělníky se hodí pro sportování i pro běžné nošení, neměly by chybět v žádném šatníků.

  Výběr je opravdu pestrý. Nabízíme nátělníky s malými i velkými výstřihy, v různých barvách, jednobarevné motivy i vícebarevné. Najít takový model, který se vám bude líbit, nebude žádný problém. To vše pochopitelně s garancí kvality, což dokazují i oblíbené značky zboží, které nabízíme.

 • Dámská polo trička
  Polo trička

  Mezi košilí a tričkem – tak lze popsat polo trička z naší nabídky, která se stávají stále vyhledávanější. Nabízíme polo trička, určená ke sportování i k běžnému nošení. Pokud máte rádi volný styl a líbí se vám oblečení s límečkem, dámská polo trička jsou pro vás jasnou volbou.

  Polo trička z naší nabídky jsou ve verzi s rukávy i bez nich. Vybrat si můžete z mnoha kusů jednobarevných polo triček, nabízíme i kusy se vzory. Použité materiály jsou kvalitní a prodyšné, ke sportování jsou tedy ideální. Pokud dáváte přednost jednoduchému, sportovně laděnému oblečení, polo trička jsou pro vás jasnou volbou.

 • Dámská trička
  Trička

  Nabízíme dámská trička i pro běžné nošení, a to jak jednobarevné, vícebarevné či trička s motivy. Trička, která jsou vyrobena od firem, které se zaměřují na sportovní oblečení, zaručují pohodlí, prodyšnost a dobré odsávání potu. Proto se tento typ triček hodí pro nošení běžné i sportovní.

  Nabízíme pestrý výběr triček pro sportování i běžné nošení. Dámská trička z naší nabídky vynikají originálním vzhledem a příjemným materiálem. Pokud hledáte dámská trička, vhodná pro sportování, jistě si vyberete z pestrého sortimentu tohoto typu oblečení.

   

 • Mass Builders
  Dámské vrchní díly...

Recently Viewed

No products

Menu

Top