Filtry

Povolené filtry:
Výrobce
Velikost

Pánské kalhoty, kraťasy a tepláky 

 • Pánské tříčtvrteční kalhoty
  Tříčtvrteční kalhoty

  Pánské tříčtvrteční kalhoty, které nabízíme, jsou ideální pro všechny typy sportů. Pokud hledáte alternativou mezi krátkými kraťasy a dlouhými tepláky či standardními kalbohy, pánské tříčtvrteční kalhoty mohou být skvělým kompromisem. Jsou volné, prodyšné a pro sportování ideální.

  Tříčtvrteční kalhoty z naší nabídky patří k tomu nejkvalitnějšímu, na co můžete narazit. I přes výrazně nízkou cenu se mohou pyšnit vysokou kvalitou použitého materiálu a moderními vzhledem. Díky možnosti výběru z mnoha barev se budete moci rozhodnout přesně pro to, co se vám líbí a co preferujete.

 • Pánské kalhoty
  Kalhoty

  Je libo kapsáče, kraťasy, šortky či třičtvrťáky? V naší nabídce naleznete kalhoty všech typů, které vás jen napadnou. Ať už hledáte kalhoty to horkých letních dní nebo takové, které zahřejí i v zimě, u nás si vyberete. V současné době jsou kalhoty nejen oblečením, které splňuje své funkce, nýbrž i plnohodnotným módním doplňkem, který utváří váš styl.

  V našem sortimentu naleznete pánské kalhoty všech barev a různé styly střihu. Dle konkrétního typu se hodí pro sportování i pro běžné nošení. Kalhoty dnes rozhodně neurazí. Máte-li rádi barevné kombinace, budete s naší nabídkou spokojeni.

 • Pánské plátěné kalhoty
  Plátěné kalhoty

  Hned po jeansech patří právě plátěné kalhoty k nejvyhledávanějšímu sortimentu. Je to z důvodu, že pánské plátěné kalhoty jsou jednoduché a dávají možnost vyniknout ostatnímu oblečení. Plátěné kalhoty jsou k sehnání ve vše paletách barev a při nošení jsou opravdu pohodlné. Prodyšnost a lehkost – to jsou hlavní přednosti tohoto typu oblečení.

  Pokud hledáte plátěné kalhoty, u kterých si můžete být jisti jejich kvalitou a stálostí barev, u nás máte vyhráno. Nabízíme totiž jen produkty prověřených značek, které mají dlouholetou tradici a zkušenosti. Jedná se tak o zboží vysoké kvality za přijatelnou cenu.

 • Pánské jeansy
  Jeansy

  Mezi nejčastější typ oblečení pro dolní končetiny jsou bezesporu jeansy. Jeansy patří již řadu let mezi velmi oblíbený sortiment, v současné době se nemusíte spokojit s jedním střihem a barvou. Nabízíme nepřeberné množství barevných kombinací, dekorativních vzorů, barev a střihů. To pochopitelně v pánském i dámském provedení.

  Jeansové kalhoty, které nabízíme, vynikají svou kvalitou a dlouhotrvající životností. Vybíráme jen zaručené značky, které mají na trhu své místo. Ať už hledáte pánské či dámské jeansy, u nás si jistě vyberete.

 • Pánské sportovní kalhoty
  Sportovní kalhoty

  Mezi oblečení, typické pro sportování, patří bezpochyby sportovní kalhoty. Ty jsou vhodné v době, kdy není ideální teplota pro nošení šortek a kraťasů. Sportovní kalhoty jsou vhodné pro venkovní sportování, ale také i pro sportování v hale. Typickým typem tohoto oblečení jsou šusťáky, které jsou vyhledávané pro svou lehkost a prodyšnost.

  Šusťáky se staly velmi oblíbeným typem oblečení, jelikož umožňuje snadný pohyb a dobré odsávání postu. Nabízíme pánské sportovní kalhoty celé řady významných sportovních značek, u kterých je zajištěna kvalita. Vybírejte z mnoha barev a střihů a dopřejte si pohodlné sportování.

 • Pánské tepláky
  Tepláky

  Levnou a oblíbenou alternativou k oblečení pro sportování jsou tepláky. I když nejsou vhodné pro nošení do společnosti, hodí se právě pro sportování a domácí nošení. V dnešní době se za ně rozhodně nemusíte stydět, právě naopak – trh nabízí nepřeberné množství barevných kombinací a motivů, které dokáží zaujmout.

  Pánské tepláky jsou vhodné pro běh a všechny typy sportu. Jejich cena je více než přijatelná a kvalita použitého materiálu vynikající. To jsou hlavní důvody, proč patří tepláky již několik let mezi velmi vyhledávaný sortiment oblečení.

 • Pánské kraťasy
  Kraťasy

  Pro venkovní i halové sporty se bezpochyby hodí kraťasy – vynikají svou prodyšností a lehkostí. Ať už hledáte kraťasy, vhodné pro sprintování nebo kraťasy vhodné pro plavání, z naše sortimentu si jistě vyberete. Nabízíme pánské kraťasy pro všechny typy sportů, a to jako v jednoduchém jednobarevném provedení, tak v provedení vzorkovaném.

  Vybrat si také můžete z různých délek a šíře nohavic dle vašich preferencí. Pochopitelně nabízíme celou paletu barev. Nabízíme také kraťasy, vhodné pro plavání. Zárukou kvality jsou výrobky s dlouholetou tradicí a mnoha spokojenými zákazníky. Dbáme na kvalitu a udržujeme ceny nízko.

 • Meal Replacement
  kalhoty

Recently Viewed

No products

Menu

Top