Trička a polokošile 

 • Pánské nátělníky
  Nátělníky

  Nátělníky jsou v současné době využívány buď jako druh spodního prádla, stále častěji se s ním však můžeme setkat jako s plnohodnotným oblečením. V naše sortimentu můžete najít opravdu široký sortiment nátělníku. Je jedno, zda jej používáte jako spodní prádlo nebo plnohodnotné oblečení, jistě si vyberete.

  Ať již hledáte nátělníky jednobarevné či s náročnějšími motivy, máte z čeho vybírat. Pánské nátělníky tvoří totiž podstatnou část našeho sortimentu – dáváme si záležet na tom, aby byla možnost výběru opravdu rozsáhlá, abyste se nemuseli omezovat a vybrali si přesně to, co se vám líbí.

 • Pánská trička
  Trička

  Trička dnes nosí opravdu každý. V našem sortimentu naleznete pánská trička vysoké kvality, která jsou primárně určena pro sportování, vynikají tak svými vlastnostmi, jako jsou prodyšnost, komfort. Vybíráme pro vás jen trička nejvyšší kvality, která se pro sportování skutečné hodí.

  Pánská trička z naší nabídky jsou ideální pro všechny typy sportu bez rozdílu. Vybírat můžete mezi mnoha barevnými variacemi, kromě jednoduchých jednobarevných triček nabízíme a moderní trička s obrázkovými motivy a nápisy. Hledáte-li trička, za která se nebudete muset stydět a která vám padnou a budou pohodlná, u nás je najdete.

 • Pánská polo trička
  Polo trička

  Polo trička – jasná volba pro ty, kteří mají rádi límečky košilového typu, přesto však dávají přednost oblékání přes hlavu a pružnému pohodlnému materiálu. Polo trička jsou určitou kombinací triček a košilí a nabízí tak možnou alternativu. Pánská polo trička, která nabízíme, vynikají prvotřídní kvalitou. Nabízíme jen produkty od osvědčených firem, které mají dlouhou tradici a spoustu spokojených klientů za sebou.

  Polo trička nabízíme v mnoha barevných kombinacích, určitou pestrost dodávají odlišné barvy límečků. Máte-li rádi pestrost, neobvyklost a sportovní typ oblečení, polo trička si zamilujete. 

Zobrazeno 1 – 60 z 364 položek
Zobrazeno 1 – 60 z 364 položek

Recently Viewed

No products

Menu

Top